Hakkımızda

İş Akademisi genç, çalışkan, dinamik ve gelişmeyi sürekli tutan bir danışmanlık firmasıdır!

Kuruluş tarihi itibarı ile İş Akademisi genç markalardan biri olsa da, resmi faaliyetlerine başlamadan evvel uzun dönemler iyi bir fizibilite yapılarak kurulduğundan, gelişmesini büyük bir hız ile sürdürerek kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Danışanlarımıza şirketlerini büyütmek, kapsamlı bir dönüşümle geliştirmek, rekabetçi hale getirmek yada devlet desteklerinden yararlanmak üzere deneyimli danışmanlık ekibimiz ile stratejilerini belirlemekte daha doğru kararları almakta ve bunları hayata geçirmekte uçtan uca hizmet vermektedir.Bunların yanı sıra diğer faaliyetlerimiz projelendirme ve eğitim hizmetleri sürdürmektir. Çeşitli yatırım teşvik programlarına başvuru yapacak gerek girişimci, KOBİ yada büyük ölçekli farketmeksizin danışmanlık hizmeti verdiğimiz firmalarımızın ekonomideki fırsatlardan maksimum düzeyde faydalandırılabilmesinin sağlanabilmesidir.

İş Akademisi olarak faaliyet alanlarımızın çeşitliliği ile müşterilerimize ihtiyaç duyacakları konseptleri bir arada sunmaya çabalayarak, her bir faaliyetimiz için uzman bir personel atayarak kurumsal yapımızı oluştururken %100 memnuniyet ile danışanlarımızı uğurladık.
Ulusal yada uluslararası alanda ekonomik yatırım yapabilir bilinçli ekonomik birimler oluşturarak, iş süreçlerinde ve özellikle üretimde verimliliği artırıp, ulusal bazda makro ekonomik refahı ve dolayısıyla toplumsal ekonomik refahı artırmaktır
Ekonomik birim olarak da adlandırılan ekonomide faaliyet gösteren her birimin, ekonomi, yatırım, finansal ve yönetsel konulardaki becerilerini geliştirerek ekonomik hayatta daha bilinçli oyuncular yaratabilmektir.

KOBİ ya da daha büyük ölçekli firma sahibi misiniz?

Aklınızdaki tüm sorular için, sık sorulan sorular sayfamızı inceleyebilir ya da bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.